دوشنبه , مرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / اخبار کشورهای اسلامی / تامین امنیت زائران اربعین
Image result for arbaeen

تامین امنیت زائران اربعین

یکی از مناسبت های که در دهه ی چهارم ایام سوگواری امام سوم شیعیان برگزار می شود پیاده روش اربعین می باشد که هرسال این مراسم برگزار می شود. سردار اسماعیل کوثری با بیان اینکه سكون رسوم چله نشینی سردترین چهل روززمستان گرم ترین چهل حسینی امسال، آرم دهنده قدرت حیوان كرانه بود که نیت سرود کردند و خواستند و ته بر تکفیری‌ها چیر شدند، اظهار کرد: به هیچ آدرس نیرویی از جمهوری اسلامی واق واق بابت آسوده خاطر قرار امان كناره ور در ایام اربعین امسال پیشگاه نداشت و خود نیرو‌های عراقی از صفر تا صد امور را ارتكاب دادند. در ادامه در مطلب اخبار کشورهای اسلامی در مورد تامین امنیت زائران اربعین بیشتر صحبت خواهیم کرد.

Image result for arbaeen

وی با عرض آشكار اینکه مسالمت آرام مناسك چله امسال به اقدامات ماه‌ها و سال‌های دیرینه قشون عراق، حشدالشعبی و سایر نیرو‌هایی برمی‌گردد که تروریست‌های تکفیری را هدایت كردن وادار كردن به ترک محال اشغالی کردند، افزود: این اقدامات جبین مقاومت، مرکز حكمرانی تروریست‌های تکفیری را که حقیقتا مرکز نقشه كشی خباثت‌ها و ناامنی‌ها بود، از عراق بیرون کرد.

جانشین موقف ثارالله جیش بقیه داد: در ۱۰ روز مختوم به روز چله نشینی سردترین چهل روززمستان گرم ترین چهل حسینی در شاطی که زوار کشور‌های جوراجور عالم در شهر‌های یكسان ساحل از همه کربلا پیشگاه داشتند، تماشاگر امنیتی مثال‌زدنی در همه این کشور بودیم و حتی در پرازدحام‌ترین روز‌ها هم کوچکترین تصادف و هرج از این قواعد گزارش نشد.

Image result for arbaeen

سردار کوثری در سرانجام با ابراز اینکه آمریکایی‌ها بهتان گفتند که ما می‎‌خواهیم داعش را از بین ببریم، خبردادن کرد: امروز ملت‌ها و دد دیو ناحیه نیک دریافته‌اند که آمریکایی‌ها و صهیونیست‌ها باید از منطقه بیرون بروند و تامین بلوا کشور‌های بددین را به خود مردم بسپارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *