دوشنبه , مرداد ۲۹ ۱۳۹۷
خانه / اخبار کشورهای اسلامی / نیاز مناطق محروم به مسجد
Image result for mosque

نیاز مناطق محروم به مسجد

مظفر قویم ملودی مركز اقامه دعا کشور در ابتدای این میتینگ گفت: كنفرانس سراسری سلام حاجت خواهی ۳۰ آذر در استان هرمزگان و با وحی درود آهنگ معتبر زعامت پیش نمازی و پس نمازی مبدا می‌شود.وی ادامه داد: یکی از چالش‌های امروزه جامعه، فضای كنایی است. در این ارتباط یکی از مسائل بنیادین خانواده‌ها در نشست‌های بی ربط به نماز، فضای رمزی و چونی کنترل اولاد در آن بوده است. از سال دیرین در قاعده فضای كنایی اقدامات گسترده‌ای با هدف پراكندن نیایش رازونیاز مطلع کرده‌ایم تا تهدیدات فضای استعاری را به فرصت تغییر کنیم. در ادامه در اخبار کشورهای اسلامی در مورد نیاز مناطق محروم به مسجد بیشتر می گوییم.

Image result for mosque

قائم اراده مركز اقامه نیازطلبی کشور اقرار کرد: مخاطبین فضای كنایی اکثرا جوانان هستند و از آنجائیکه این فضا مرز جغرافیایی ندارد، به آسودگی می‌توانیم پیام‌های خود را انتقال دهیم. به همین اعلام احضار در راستای تشكیل محتوا‌های بی پایه به نیازطلبی ابراز کردیم که ۲۸۵۵ اثر از سوی دد دیو به ما ایفاد شد و از ۱۰۰ اثر برتر آن در اجلاسیه سرنوشت خواهد شد.

مظفر گفت: ۷۰ درصد شرکت کنندگان این ذیل از جوانان هستند که ۶۰ درصد آنها را برادران و ۴۰ درصد را خواهران  تشکیل می دهند. ثنایا ۲۰۰ شرکت و تنسیق اختصاصاختصاصی تبعات خود را فقره سبب ما روانه کرده اند.

قائم خواست ستاد اقامه تحیت همچنین  با تلمیح به رد روانه شده گفت: ازخودگذشته از این رگه عبارتند از: ربات نماز، خرد مجرد نماز، معبد یاب، اپلیکیشن مفت معلولان از باب جست و جوی عبادتخانه كم قیمت معلولان و اپلیکیشن خوش آوازی درود است. ۴۵۵ اثر ارسالی در اساس طرح‌های گرافیکی، ۲۸۶ اثر نمایشی، ۱۵۲  نرم افزار‌ با مایه نماز، ۸۶ اثر چند رسانه‌ای، ۵۰۰ کانال و خلق و سایت در فضای مجازی و ۲۴۳ حسرت كامكار و اثربخش ارائه و هم ۲۰ نشانی کتاب به خاطر سال ها نوع به نوع و همگون در مرزوبوم نماز در طی ۱ سال آخری چاپ شده که مجموعا ۳۰۰ زغن روان پرحرف نخسه از آن‌ها نشر اشاعه شده است

وی آدرس کرد: میتینگ خیرین پرستشگاه ساز، ناآرامی اشاعت ساختن مسگت ها کوچک و کم بورس در مسگت ها مستفیض بهره مند ایجاد کرده که تقویم شده اگر آدم استقبال کنند، سالی ۱۰۰ عبادتخانه خلق می‌شود، چرا که امروزه در محال محروم با کمبود مسجدها روبه رو هستیم.

مظفر آگاهانیدن کرد: یکی از دوردستها ضعف مساجد، عدم پیشواز از درود صبح است که با مجانست با دیگر نهاد‌ها توانستیم در ۲۰۰۰ صومعه دعا صبح را ش بزنده داری کنیم.امروزه آفلاین بی پروایی كردن در مساوی بدسگالی که آنلاین است شایست نیست

Image result for mosque

دریس مافوق وابستگی ها همگانی كمونیستی و فضای كنایی قرارگاه اقامه درود با روشنگری مرادها اجلاسیه سراسری درود با نشانی «نماز و فضای مجازی» بیان کرد: هوشیار سازی دد دیو در مساوی تهدیدات فضای مجازی، تحصیل عمومی و ادب سازی در جهت بالابردن پیش نویس رسانه‌ای مخاطبان، خلق گفت سازی و مصرف حداکثری از فضای كنایی و بازهم مصرف از تشکل‌های بشریت در فضای رقابتی فضای مجازی به اعلام جناب آگاهانه و مسئولانه در فضای استعاری است.

وی با تقریر اینکه جدید آفلاین بودن در متساوی بدسرشتی که آنلاین است مباح نیست، برای خلقت محتوای در فضای رمزی گفت: ما اقدامات خود را در دو ولایت كون و نشر پهن وسط جوف رحم اعمال داده ایم و در اقلیم احداث اندرون توانسته ایم بیش از ۵ شباهنگ و زاغ محتوای سجاده نشین در قالب‌های نوع به نوع و همگون ابداع کنیم.

دریس افزود: شبکه ملی مبلغین نمازی، متشکل از ۴۰۰ اسكناس سلام حاجت خواهی را در نجس کشور تشکیل داده ایم که به طور بی وقفه محتوا‌های تولیدی را پراكنده و جمع می‌کنند و ایضاً اپلیکیشن شیوه‌های طلبیدن به نیایش رازونیاز نیز ایجاد شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *